Samurajské meče z japonska

Japonské meče(Samurajské meče) - Notarutakitoka

Japonsko Gejša(Geisha). Slovo daišó vzniklo spojením prvních znaků (slabik) z 2 japonských slov : daitó (dosl. velký meč) a šótó (dosl. malý meč). . Před rokem 987 byly japonské meče rovné čokutó nebo jiné meče různých tvarů.
tukitamemoruka.webgarden.name/menu/japonske-mece-samurajske-mece

Český Market: Repliky - prodej replik zbraní a dárků

. Repliky mečů všech podob. SAMURAJSKÉ MEČE : Meče samurajů, ninžů a ostatních bojovníků z asie a zejména japonska. V této kategorii najdete zejména katany a wakizashi.
repliky.ceskymarket.cz/

Japonské Samurajské meče - Historické zbrane - Inzercia

Predám sadu Ozdobnych Samurajskych mečov s vyrezavanym drakom, - Katana, wakizaši. Tantó komplet ako na foto aj stojan. Meče su nové nepoužite, cena je 29€ mozem po dohdone poslat aj na dobierku posto - Inzercia.sk
www.inzercia.sk/inzerat-BGB7989-japonske-samurajske-mece/

Ing. Vít Polák (Praha-Nové Město) - Firmy.cz

Prodej a výkup převážně zaměřený na originální historické samurajské meče, jejich součásti a ostatní japonské zbraně.
firmy.cz/detail/583311-ing-vit-polak-praha-nove-mesto.html

Japonské setkání: samurajské filmy (MangaCZ)

Součástí Japonského setkání v Třemešku bude také blok japonských hraných filmů. Evropa má rytíře, Amerika kovboje a Japonsko má samuraje. Základy samurajského žánru položil v padesátých letech Akira Kurosawa.
manga.cz/index.php?clanek=342&druh=2

KAI - japonské profesionální nože

z jemného vrstveného dřeva Pakká a má ergonomický tvar, takže se při krájení velice pohodlně drží a zároveň nehrozí nebezpečí pořezání. Výroba těchto špičkových nožů vychází ze staleté japonské tradice kování samurajských mečů .
noze-kai.obchodylevne.cz/shop/

Samurajský meč - Technika Vojenská technika

Kniha Samurajský meč je prvním českým seriózním pokusem, zabývajícím se zajímavým tématem - samurajský meč , který dle autora knihy, Zdeňka Hurníka, dlouholetého Podobné výrobky k Samurajský meč
aknihy.cz/samurajsky-mec-24246/

Japonské samurajské meče od Pavla Bolfa

Pavel Bolf je v našich končinách notoricky známým mečířem, výrobcem Japonského samurajského meče. V průběhu let jsem měl v ruce několik jeho mečů a musím s uznáním konstatovat, že jsou stále lepší a lepší.
nihonswords.com/2011/12/23/japonske-samurajske-mece-od-pavla-bolfa/

Orchid Tanto | Samurajské meče | mece.cz

Saya je modře lakovaná. Na tsuku je použita pravá rejnočí kůže. Sageo je vyrobeno z kvalitní japonské bavlny. Tsuba je vyrobena z černě zbarvené oceli a je na ní střibrem, mědí a mosazí vykládaná orchidej s motýlem.
mece.cz/orchid-tanto-8767-prodej

Nože a meče od 7 000 Kč a více - Heureka.cz

ostatní meče (13). Sakai Katana YariNoHanzo. Japonský samurajský meč z řady Top katany. Pravý hamon. AISI 1095 ocel. Dárkové balení a výbava.. Repliky Mečů Ronin Iaito YariNoHanzo
noze-a-mece.heureka.cz/f:p:2303/?f=12